Liverpool FC vs Manchester United je pravdepodobne jedným z tých najslávnejších derby zápasov Premier League v celej histórii anglickej futbalovej ligy – Premier League – aké dnes poznáme. Ak ste však fanúšikom iných top mužstiev Premier League, budete mať určite záujem o sledovanie aj iných nemenej slávnych derby ako sú:

Arsenal FC – Chelsea FC

Manchester City – Manchester United

Chelsea FC – Totenham Hotspurs

Arsenal FC – Totenham Hotspurs

Liverpool FC – Everton FC

Manchester City – Chelsea FC

Manchester United – Arsenal FC

a samozrejme veľa iných..

 

 

Teraz vám ukážeme, ako môžete sledovať úplne legitímne živé vysielanie nielen derby zápasu Liverpoolu FC vs Manchester United pomocou jednoduchého použitia VPN aplikácie. Zabudnite na nekvalitné online streamy, ktoré sú jednak nestabilné a jednak neustále „padajú“. Okrem toho je obraz veľa krát nepoužiteľný. Zážitok zo sledovania futbalového zápasu je potom logicky veľmi zlý.

 

Ako teda sledovať Premier League cez VPN?

Krok 1.: vyberte si vhodnú VPN

Aj keď existujú desiatky rôznych VPN (pozor na tie čínske!), z ktorých si môžete vybrať a budete mať pocit, že všetky sú rovnaké – opak je pravdou.

Nie všetky sú vhodné na sledovanie zápasu Liverpool FC vs Manchester United, pretože nemajú to, čo poznáme ako „ruský server“, ktorý vám umožní sledovať oficiálny stream na ruskej televíznej stanici s názvom MatchTV.

Naše odporúčanie je jednoznačné – použiť ExpressVPN, ale ponúkame alternatívu aj v podobe Nord VPN alebo CyberGhost VPN. Ich recenzie nájdete aj v našom inom článku tu.

TOP VPN pre futbal online:

ExpressVPN – odporúčané

NordVPN

CyberGhost VPN

 

Nord VPN akcia na 3 ročné predplatné - iba za 2,67 €/mesiac!
Nord VPN špeciálna akcia na 3 ročné predplatné – iba za 2,67 €/mesiac -len pre čitateľov tohto blogu !

Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si jednu VPN z troch z vyššie uvedených. Každá z nich vás bude stáť maximálne pár eur za mesiac, teoreticky bude stačiť len 1-mesačný balíček na sledovanie zápasu Liverpool FC vs Man United a vlastne nielen tento zápas, ale všetky, ktoré sa budú v daný mesiac hrať. Na vyskúšanie to veru nie je zlé…

 

Krok 2.: stiahnite si VPN aplikáciu pre Windows alebo Android

Keď sa zaregistrujete do vyššie uvedenej VPN služby, stiahnite si ich aplikáciu priamo z ich webu (väčšinou položka „Products“), napr. pre telefóny a tablety s Androidom Apple iOS, počítače so systémami Windows alebo Mac OS alebo aj zariadenia na prehrávanie TV ako je Amazon Fire TV Stick. Mnohé z nich poskytujú súbežné použitie VPN aplikácie na niekoľkých zariadeniach naraz, napr. CyberGhost až na 7 zariadení súčasne !

Vyhľadanie Android aplikácie Express VPN na Google Play (vyhľadajte v obchode s aplikáciami výraz „ExpressVPN“):

aplikácia Express VPN na Google Play

 

Krok 3.: pripojte sa na server

Teraz keď máte nainštalovanú aplikáciu VPN, pripojte sa k ruskému serveru. Ako na to? Pri prvom otvorení aplikácie sa budete musieť pravdepodobne prihlásiť alebo ju jednoducho aktivovať. Potom by ste mali stlačiť tlačidlo “ Choose location„, potom „Europa“ a nakoniec „Russia„. V prípade, že vás automaticky nepripojí, stlačte  „Connect“…

ako sledovať Premier League zo Slovenska

Po pripojení aplikácie k serveru navštívte webovú stránku MatchTV, kde môžete sledovať svoj obľúbený futbalový zápas Liverpool FC vs Manchester naživo v super HD kvalite. Takto môžete zápas a celú Premier League sledovať zadarmo a zo Slovenska, vlastne odkiaľkoľvek na svete.

 

Kto, čo je MatchTV a legálne sledovanie TV cez internet

MatchTV je oficiálna TV stanica z Ruska. Má oficiálne zakúpené práva na vysielanie anglickej futbalovej ligy Premier League, ako aj množstva iných športov ako box, korčuľovanie a podobne.

Je to bezplatná TV, ale je obmedzená len na pozeranie priamo z Ruska, resp. s ruskou IP adresou. Práve pomocou VPN môžete „predstierať“, že ste v Rusku, a to vám umožní sledovať Premier League 2018/19 priamo z pohodlia domova – zo Slovenska, aj napriek tomu, že nie ste fyzicky prítomní v Rusku.

Keďže je to oficiálne live stream vysielanie, nebudete viac trpieť výpadkami vyrovnávacej pamäte prehliadača, neustálymi pauzami alebo inými problémami s prehrávaním. Môžete tak sledovať nielen tento zápas Premier League bez prerušenia a obmedzení na viacerých zariadeniach v domácnosti naraz. Kto vyhrá tento rok Premier League? 🙂

 

 

Tu nájdete tiež testy a recenzie overených VPN služieb pre Slovensko

 

 

 

Ako sledovať anglickú Premier League 2018/19 online na počítači alebo mobile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.