Po tom ako Real Madrid v poslednom ročníku Ligy majstrov suverénne porazil Liverpool FC a 3 krát za sebou vyhral túto súťaž, je vysoko pravdepodobné, že tento ročník bude mať iného – nového víťaza. Bude to tentoraz Barcelona, Man City, Totenham, PSG, Juventus, Inter Miláno, Bayern alebo porazený finalista Liverpool? Je to naozaj náročná súťaž a dnes si ukážeme ako ju sledovať online odkiaľkoľvek bez obmedzenia.

Čo budeme potrebovať na sledovanie Ligy majstrov?

Ak chceme sledovať Ligu majstrov, musíme si vybrať overenú a spoľahlivú službu VPN. VPN, ktorá ponúka nielen stabilitu, ale poskytuje aj jednoduché aplikácie nielen pre Windows, ale aj aplikácie pre mobil či ďalšie zariadenia.

Ďalej je to zdroj vysielania: V Indii je Liga majstrov vysielaná úplne bezplatne vysielateľom SonyLiv.

VPN nám jednoducho umožní nastaviť indickú IP adresu a tak „oklamať“ prehliadač, že sme v Indii. Takto obídeme nielen geografické obmedzenia, ale takto môžeme pristupovať k vysielaniu odkiaľkoľvek na svete.

Zo služieb VPN, ktoré jednoznačne odporúčame sú:
1. ExpressVPN – absolútna špička v tomto segmente, top rýchlosti a spoľahlivosť. Žiadne logy o surfovaní, anonymita, vyriešená jurisdikcia, support 24/7, všetky druhy zariadení v balíku.
2. NordVPN – najväčší konkurent hore uvedenej VPN. Armádne šifrovanie, najviac serverov po celom svete, absolútna anonymita a k tomu skvelá cena.
3. CyberGhost VPN – európska VPN služba, ktorá vyniká najmä širokým využitím až na 10 zariadeniach súčasne, prijateľná cena a má všetky atribúty modernej VPN.

 

Nord VPN akcia na 3 ročné predplatné - iba za 2,67 €/mesiac!
Nord VPN špeciálna akcia na 3 ročné predplatné – iba za 2,67 €/mesiac – len pre čitateľov tohto blogu !

=> Ako pozerať Ligu majstrov 2018/19 online a zadarmo:

1. Navštívte webovú stránku služby ExpressVPN, vyberte si dĺžku predplatného a zaregistrujte sa na službu prostredníctvom emailu
2. Stiahnite si VPN aplikáciu v sekcii „Products“ pre Váš operačný systém (napr. pre Windows) alebo vaše mobilné zariadenie.
3. Spustite aplikáciu a prihláste sa pod svojim zaregistrovaným účtom alebo ju v prípade potreby aktivujte.
4. Stlačte tlačidlo Vybrať polohu „Choose location
5. Stlačte tlačidlo Všetko (ALL) -> Africa, Middle East & India -> a nakoniec India.
6. Aplikácia by sa mala automaticky pripojiť na server v Indii, ak sa tak nestane, stlačíte tlačidlo Pripojiť „Connect“.
7. Následne navštívte webovú stránku SonyLiv Champions League page a pozerajte Ligu majstrov naživo bez ďalších obmedzení.

Teraz sme pripojení k aplikácii ExpressVPN a akékoľvek webové stránky, ktoré navštívime, nás budú vyhodnocovať, že sa nachádzame v Indii. Takto máme možnosť sledovať všetky zápasy Ligy majstrov naživo v službe SonyLiv, z ktorejkoľvek krajiny na svete. Nemusíme platiť žiadne ďalšie poplatky za vysielanie.

Po skončení sledovania zápasu sa jednoducho odpojíme od aplikácie a máme späť slovenskú ip adresu. V budúcnosti pri sledovaní ďalších zápasov postup opakujeme.

 

Sledovanie Ligy majstrov na mobile alebo tablete – ako na to?

Ak chcete sledovať futbal cez mobil, či tablet, potrebujete si najprv stiahnuť rovnomennú aplikáciu s názvom SonyLiv, ktorú si však môžete oficiálne stiahnuť len google play v Indii. Riešením je teda v prípade Androidu stiahnutie aplikácie cez alternatívny kanál na adrese: https://apkpure.com/ind-vs-eng-live-cricket-kbc-season-10-%E2%80%93-sonyliv/com.sonyliv

Podobne sa to týka aj Apple iOS. Aplikáciu si stiahnete podľa tohto návodu na tejto adrese: https://ios.gadgethacks.com/how-to/change-your-app-store-country-download-region-locked-apps-games-your-iphone-0176591/

Poznámka: keďže sme uvedené aplikácie osobne neskúšali, preverte si ich antivírusom pred ich použitím (=bezpečnosť je vždy na prvom mieste)

 

Kedy sa hrajú zápasy LM 18/19?

Skupinová fáza bude prebiehať až do 12. decembra.
16-finále sa bude hrať v dňoch 12. – 13. a 19. – 20. februára 2019, s odvetami od 5. do 6. a 12. – 13. marca 2019.
Štvrť finále sa bude hrať od 9. do 10. apríla, s odvetami 16. – 17. apríla.
Semifinále sa bude hrať od 30. apríla do 1. mája a od 7. do 8. mája 2019.
Finále sa uskutoční 1. júna 2019 na štadióne Wanda Metropolitano, v Madride, Španielsko.

 

 

Ako sledovať Ligu Majstrov 2018/19 online

Názor na “Ako sledovať Ligu Majstrov 2018/19 online

  • 05/05/2019 o 18:27
    Permalink

    len doplním: cez VPN už dlho sledujem nielen Ligu majstrov, ale aj ostatné ligy. Komentovanie zápasov + zápasové štúdia zahraničných TV sú úplne niekde inde a hlavne sa veľa vecí dozviem skôr ako z našich médií…

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.