FC Barcelona je jedným z najväčších futbalových klubov na svete a v dôsledku toho je veľký záujem sledovať nielen jej ligové zápasy a ich reprízy, ale aj všetky možné videá a novinky o tomto futbalovom klube. Určite má tento futbalový klub širokú základňu fanúšikov aj tu na Slovensku, preto sme sa rozhodli napísať krátky návod o tom, ako sledovať svoj obľúbený klub online aj zo Slovenska.

FC Barcelona má totiž svoju vlastnú internetovú streamingovú TV službu – Barca TV. Vysiela vybrané futbalové zápasy klubu a hlavne ďalšie zaujímavé informácie o dianí v samotnom klube. Bohužiaľ, Barca TV je obmedzená len na sledovanie zo Španielska, ale s pomocou aplikácie IP Vanish VPN jednoducho a rýchlo môžete odblokovať Barca TV kanál a sledovať ho aj na SK alebo kdekoľvek inde na svete..

Pozerajte futbal online – dnes hrá FC Barcelona na Barca TV

Ak ste v Španielsku, pozeranie Barca TV je otázkou dvoch klikov – odkaz je súčasťou hlavnej webovej stránky FC Barcelony. Okamžite tak môžete slobodne streamovať ľubovoľný obsah, napr. sledovať futbal naživo.

Ak ste však mimo Španielska a pokúsite sa pozerať Barcu TV, budete v sledovaní okamžite zablokovaní – nemáte totiž IP adresu Španielska. V krátkosti si preto ukážeme (použiteľné kdekoľvek na svete) ako to vyriešiť napr. tým, že použijeme aplikáciu overenej VPN služby IP Vanish:

  1. Navštívte poskytovateľa VPN IP Vanish kliknutím tu a zaregistrujte sa.
  2. Prejdite do sekcie Aplikácie na webovej lokalite IP Vanish a stiahnite si správnu aplikáciu pre vaše zariadenie (pre Windows, Android a pod.)
  3. Aplikáciu si nainštalujte a spustite ju. Prihláste sa s údajmi, ktoré ste si vytvorili pri registrácii.
  4. V spodnom pravom rohu vyberte krajinu Španielsko (pozri obrázok nižšie).
  5. Stlačte Connect.
  6. Po pripojení aplikácie navštívte webovú stránku Barca TV, napr. aj kliknutím sem .

VPN futbal barca

Odteraz môžete sledovať akékoľvek živé alebo reprízované relácie na webovej stránke Barca TV. Ak už španielsku IP adresu nepotrebujeme, jednoducho prerušíme spojenie (Disconnect) alebo zmeníme krajinu. Akýkoľvek iný obsah na internete tým samozrejme nie je dotknutý a máte neobmedzený prístup na všetky webové stránky, akurát si je potrebné uvedomiť akú má užívateľ v danej chvíli pridelenú IP adresu (krajina).

Aplikácia IP Vanish je legitímny nástroj na ochranu vášho súkromia, pričom obsahuje funkciu, ktorá vám umožňuje zamaskovať vaše skutočné online miesto na Slovensku tak, aby ste mohli pozerať futbal v TV.

 

Existujú aj ďalší poskytovatelia VPN, ktorí toto umožňujú?

Samozrejme, toto bol len príklad. Ak už máte zakúpenú inú VPN alebo preferujete iného poskytovateľa, odporúčame si vybrať ktoréhokoľvek na úvodnej stránke nášho webu. Všetci poskytovatelia sú preverení nielen nami, ale hlavne miliónmi užívateľmi, sú dlhodobo etablovaní a ich služby plnia nielen funkciu odomykania obsahu, ale majú aj veľa iných podstatných výhod.

Naše odporúčania:

Komplexná (profi) voľba pre totálnu istotu, rýchlosť a spoľahlivosť: Express VPN

Lacnejšia, ale rovnako efektívna alternatíva v podaní nováčika: CyberGhost VPN

Všetci fungujú úplne rovnako ako IPVanish. Jediný podstatný rozdiel je, že ich aplikácie budú vyzerať graficky trochu inak (rozloženie). Proces je však úplne rovnaký. Jednoducho nainštalujte ich aplikáciu, prihlásite sa, vyberiete Španielsko a pripojíte sa..

Alebo sledujete aj iné futbalové kluby? Tento postup platí aj pre ostatné kluby (odkazy na online TV klubov):

Real Madrid TV: https://www.realmadrid.com/real-madrid-tv

Chelsea Londýn live TV: www.chelseafc.com/videos/chelseatv-live-v3.html

Manchester United TV: www.manutd.com/mutv

Liverpool FC live TV: http://www.liverpoolfc.com/video/live/live-tv

Bayern Mníchov TV: https://fcbayern.com/fcbayerntv/de

atď…

 

 

Ako sledovať futbal FC Barcelona prostredníctvom televízie Barca TV na Slovensku?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.