Kontaktný formulár

Ak potrebujete poradiť s výberom VPN alebo máte akékoľvek iné otázky, zanechajte nám správu, ozveme sa podľa možností naspäť čo najskôr.

 

Účel tohto webu

Cieľom je predovšetkým informovať o spoľahlivých a overených VPN službách pre tvoju ochranu na internete. Porovnávame, testujeme a píšeme recenzie najznámejších VPN služieb na celom svete od začiatku roka 2017. Na tomto webe nič nepredávame, iba pomáhame zorientovať sa v oblasti nadštandardnej ochrany pri online prístupe na internet. VPN dokonale poslúži na zamedzenie sledovania akejkoľvek tvojej aktivity na internete. Konečne môžeš s istotou surfovať bez toho, aby ťa niekto „odpočúval“. Ochráň svoje súkromie a identitu na maximum. Skry alebo zmeň svoju IP adresu, šifruj všetky dáta, zabezpeč si anonymitu na internete bez rýchlostných obmedzení jedným klikom. VPN služby sú momentálne za super ceny!

Náš tím

Ján – zakladateľ webu, ktorý je vášnivým nadšencom v oblasti ochrany súkromia na internete. Vyhľadáva nové trendy a myšlienkovo posúva tento web dopredu.

Marek – online analytik VPN služieb, ktorý sa rozhodol venovať svoj voľný čas predovšetkým testovaniu rôznych poskytovateľov VPN.

Katka – píše texty a recenzie, blogerka, cestovateľka.