Prvý november sa blíži a ostrieľaný zástupca overenej VPN služby – PureVPN už v predstihu spúšťa veľmi zaujímavú ponuku, nad ktorou sa určite oplatí zamyslieť. Prečo je tomu tak?

PureVPN Slovensko

Cena za túto VPN je totiž neuveriteľných 88,80 € na 5 rokov! (1,48 €/mesiac)

Kliknite na tento link a pozrite si ďalšie detaily.

Musíme skonštatovať, že v tom naozaj nie je žiaden háčik, takže za túto cenu je to v tomto momente bezkonkurenčná cena za kvalitné VPN služby na svete.

Akcia je limitovaná, aj keď samotný prevádzkovateľ na úvodnej stránke neuvádza časové obmedzenie. Vzhľadom na Halloween je však pravdepodobné, že akcia bude obmedzená len na obdobie okolo „dušičiek“.

 

Aké špeciálne bonusy prináša PureVPN pre svojich fanúšikov v rámci akcie tentoraz?

Určite zaujímavý bonus v podobe sledovania Netflixu, kedže PureVPN ponúka nielen sledovanie iba 1 regiónu, ale sprístupňuje hneď sedem regiónov bez obmedzenia!

V tabuľke vidíte rozpis regiónov s uvedením počtov vyhľadávacích objemov/záujmov na internete:

Aké ďalšie výhody ešte ponúka PureVPN?

Z infografiky zistíte, že táto VPN služba nechce zaspať na vavrínoch a snaží sa dobehnúť špičku v odbore, takže ponúka toho naozaj veľa. 5 pripojených zariadení cez 1 konto je naozaj dostačujúce pre každú domácnosť. Pred 3-4 rokmi by možno množstvo VPN serverov bolo takmer neuveriteľné, ale konkurencia ich má predsa len o trošku viac. Každopádne ale pre región Európy (vrátane SK+CZ) a USA je plne dostačujúci…

 

Tajný tip pre ešte lepšiu cenu?

Nám sa podarilo zistiť, že ak chcete z tejto akcie dostať naozaj maximum, je potrebné prejsť s myšou na vrch otvorenej karty PureVPN stránky (ako keby ste chceli zavrieť stránku – odísť  z webu) a vyskočí vám ďalšia ultra ponuka na zľavu 86%, čiže iba 1,33 € / mesiac, čiže cca 80 eur na 5 rokov! (klik) To je super vec. oplatí sa trošku na stránke pobudnúť a máte o to lepšiu cenu. Takže neváhajte, je možné, že akcia skončí pre veľký záujem skôr ako očakávame…

 

 

 

5 ročné predplatné VPN iba za 88,80 € ? Halloween je tu!
Tagy:                

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.