Na poslednú chvíľu zaraďujeme tento článok, pretože v prípade NordVPN sa jedná o veľkú akciu, o ktorú by bola škoda prísť.

Už iba od dnešného dňa až do 16. septembra bude ešte NordVPN v prípade svojich najobľúbenejších dvojročných a trojročných predplatných balíkoch za akciovú cenu len za 2,62 €/mesiac. To je stále fantastická zľava až 75% oproti štandardnej cene za rovnaké obdobie. Po 16. septembri ceny za dva a tri ročné predplatné určite porastú. Využite preto ešte raz poslednú veľkú letnú zľavu roka 2019 a bez veľkej námahy sa k nej dostanete kliknutím na tento baner nižšie.

EDIT doplnené 13.9.2019:

  • cena mesačného predplatného pri 3-ročnom pláne porastie o približne 50 centov
  • cena mesačného predplatného pri 2-ročnom pláne porastie o približne 1 euro
  • cena mesačného predplatného pri 1-ročnom pláne porastie o približne 80 centov
  • všeobecne cena mesačného predplatného porastie o približne 40 centov

 

 

Termín poslednej veľkej letnej akcie: 5.9. – 16.9.2019

Akčné ceny so 75%-nou zľavou:

3-ročný balík predplatného: 2,62 EUR / mesiac = zľava 75% (celkom 36 mesiacov za 94,32 EUR)

2-ročný balík predplatného: 3,52 EUR / mesiac = zľava 75% (celkom 24 mesiacov za 84,48 EUR)

 

 

Ak ešte predsa len váhate, prečítajte si naše recenzie NordVPN, ktoré môžu pomôcť pri ďalšom rozhodovaní. Najnovšia recenzia NordVPN 2019 – recenzia, čo je nové a obrázky aplikácií vám odhalí to ako služba vyzerá a aké nové funkcionality pribudli v roku 2019.

Prečítaním inej recenzie Veľký súboj titanov VPN – porovnanie ExpressVPN a NordVPN  okrem iného zistíte, že za prémiovú VPN v tomto segmente zaplatíte za normálnych okolností omnoho viac, pritom sa dá s pokojným svedomím napísať, že toto je naozaj špičková VPN služba, ak nie najviac rozšírená na celom svete.

Pre predstavenie všetkých funkcionalít tejto VPN služby vám rýchlo určite pomôže tento článok => https://najvpn.sk/najlepsia-vpn-za-rok-2018-nord-vpn-presvedci/

 

 

Posledná šanca tohto leta – výhodné predplatné NordVPN na 3 roky pomaly končí!
Tagy:    

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.